SPORT — 13 august 2014 at 06:33

Programul Categoriei Onoare – Seria B

by

Aseara, la sediul AJF Calarasi, s-a stabilit programul competitional pentru sezonul 2014-2015 in Categoria Onoare – Seria B. Pentru ca Valea Argovei si Stefan Voda au anuntat ca nu pot onora competitia, forul fotbalistic judetean a decis ca imperecherea echipelor sa se faca folosind o tabela Berger de 14.
Etapa 1 –
1) FC Independența – Șoimii Unirea –
2) Unirea Dragalina – Viitorul 2010 Dâlga –
3) Tricolorul Jegălia – Steaua Lupșanu –
4) Petrolul Ileana – Dinamo Sărulești –
5) Conpet Ștefan Cel Mare – Spicul Vâlcelele –
6) Fortuna Tămădău – Zarea Cuza Vodă –
7) Viitorul 2012 Dichiseni – AS Gâldău –
Etapa 2 –
1) Viitorul 2010 Dâlga – FC Independența –
2) Steaua Lupșanu – Unirea Dragalina –
3) Dinamo Sărulești – Tricolorul Jegălia –
4) Spicul Vâlcelele – Petrolul Ileana –
5) Zarea Cuza Vodă – Conpet Ștefan Cel Mare –
6) AS Gâldău – Fortuna Tămădău –
7) Șoimii Unirea – Viitorul 2012 Dichiseni –
Etapa 3 –
1) Viitorul 2010 Dâlga – Șoimii Unirea –
2) FC Independența – Steaua Lupșanu –
3) Unirea Dragalina – Dinamo Sărulești –
4) Tricolorul Jegălia – Spicul Vâlcelele –
5) Petrolul Ileana – Zarea Cuza Vodă –
6) Conpet Ștefan Cel Mare – AS Gâldău –
7) Fortuna Tămădău – Viitorul 2012 Dichiseni –
Etapa 4 –
1) Steaua Lupșanu – Viitorul 2010 Dâlga –
2) Dinamo Sărulești – FC Independența –
3) Spicul Vâlcelele – Unirea Dragalina –
4) Zarea Cuza Vodă – Tricolorul Jegălia –
5) AS Gâldău – Petrolul Ileana –
6) Viitorul 2012 Dichiseni – Conpet Ștefan Cel Mare –
7) Șoimii Unirea – Fortuna Tămădău –
Etapa 5 –
1) Steaua Lupșanu – Șoimii Unirea –
2) Viitorul 2010 Dâlga – Dinamo Sărulești –
3) FC Independența – Spicul Vâlcelele –
4) Unirea Dragalina – Zarea Cuza Vodă –
5) Tricolorul Jegălia – AS Gâldău –
6) Petrolul Ileana – Viitorul 2012 Dichiseni –
7) Conpet Ștefan Cel Mare – Fortuna Tămădău –
Etapa 6 –
1) Dinamo Sărulești – Steaua Lupșanu –
2) Spicul Vâlcelele – Viitorul 2010 Dâlga –
3) Zarea Cuza Vodă – FC Independența –
4) AS Gâldău – Unirea Dragalina –
5) Viitorul 2012 Dichiseni – Tricolorul Jegălia –
6) Fortuna Tămădău – Petrolul Ileana –
7) Șoimii Unirea – Conpet Ștefan Cel Mare –
Etapa 7 –
1) Șoimii Unirea – Dinamo Sărulești –
2) Steaua Lupșanu – Spicul Vâlcelele –
3) Viitorul 2010 Dâlga – Zarea Cuza Vodă –
4) FC Independența – AS Gâldău –
5) Unirea Dragalina – Viitorul 2012 Dichiseni –
6) Tricolorul Jegălia – Fortuna Tămădău –
7) Petrolul Ileana – Conpet Ștefan Cel Mare –
Etapa 8 –
1) Spicul Vâlcelele – Dinamo Sărulești –
2) Zarea Cuza Vodă – Steaua Lupșanu –
3) AS Gâldău – Viitorul 2010 Dâlga –
4) Viitorul 2012 Dichiseni – FC Independența –
5) Fortuna Tămădău – Unirea Dragalina –
6) Conpet Ștefan Cel Mare – Tricolorul Jegălia –
7) Petrolul Ileana – Șoimii Unirea –
Etapa 9 –
1) Șoimii Unirea – Spicul Vâlcelele –
2) Dinamo Sărulești – Zarea Cuza Vodă –
3) Steaua Lupșanu – AS Gâldău –
4) Viitorul 2010 Dâlga – Viitorul 2012 Dichiseni –
5) FC Independența – Fortuna Tămădău –
6) Unirea Dragalina – Conpet Ștefan Cel Mare –
7) Tricolorul Jegălia – Petrolul Ileana –
Etapa 10 –
1) Zarea Cuza Vodă – Spicul Vâlcelele –
2) AS Gâldău – Dinamo Sărulești –
3) Viitorul 2012 Dichiseni – Steaua Lupșanu –
4) Fortuna Tămădău – Viitorul 2010 Dâlga –
5) Conpet Ștefan Cel Mare – FC Independența –
6) Petrolul Ileana – Unirea Dragalina –
7) Tricolorul Jegălia – Șoimii Unirea –
Etapa 11 –
1) Șoimii Unirea – Zarea Cuza Vodă –
2) Spicul Vâlcelele – AS Gâldău –
3) Dinamo Sărulești – Viitorul 2012 Dichiseni –
4) Steaua Lupșanu – Fortuna Tămădău –
5) Viitorul 2010 Dâlga – Conpet Ștefan Cel Mare –
6) FC Independența – Petrolul Ileana –
7) Unirea Dragalina – Tricolorul Jegălia –
Etapa 12 –
1) AS Gâldău – Zarea Cuza Vodă –
2) Viitorul 2012 Dichiseni – Spicul Vâlcelele –
3) Fortuna Tămădău – Dinamo Sărulești –
4) Conpet Ștefan Cel Mare – Steaua Lupșanu –
5) Petrolul Ileana – Viitorul 2010 Dâlga –
6) Tricolorul Jegălia – FC Independența –
7) Unirea Dragalina – Șoimii Unirea –
Etapa 13 –
1) Șoimii Unirea – AS Gâldău –
2) Zarea Cuza Vodă – Viitorul 2012 Dichiseni –
3) Spicul Vâlcelele – Fortuna Tămădău –
4) Dinamo Sărulești – Conpet Ștefan Cel Mare –
5) Steaua Lupșanu – Petrolul Ileana –
6) Viitorul 2010 Dâlga – Tricolorul Jegălia –
7) FC Independența – Unirea Dragalina –
Etapa 14 –
1) Șoimii Unirea – FC Independența –
2) Viitorul 2010 Dâlga – Unirea Dragalina –
3) Steaua Lupșanu – Tricolorul Jegălia –
4) Dinamo Sărulești – Petrolul Ileana –
5) Spicul Vâlcelele – Conpet Ștefan Cel Mare –
6) Zarea Cuza Vodă – Fortuna Tămădău –
7) AS Gâldău – Viitorul 2012 Dichiseni –
Etapa 15 –
1) FC Independența – Viitorul 2010 Dâlga –
2) Unirea Dragalina – Steaua Lupșanu –
3) Tricolorul Jegălia – Dinamo Sărulești –
4) Petrolul Ileana – Spicul Vâlcelele –
5) Conpet Ștefan Cel Mare – Zarea Cuza Vodă –
6) Fortuna Tămădău – AS Gâldău –
7) Viitorul 2012 Dichiseni – Șoimii Unirea –
Etapa 16 –
1) Șoimii Unirea – Viitorul 2010 Dâlga –
2) Steaua Lupșanu – FC Independența –
3) Dinamo Sărulești – Unirea Dragalina –
4) Spicul Vâlcelele – Tricolorul Jegălia –
5) Zarea Cuza Vodă – Petrolul Ileana –
6) AS Gâldău – Conpet Ștefan Cel Mare –
7) Viitorul 2012 Dichiseni – Fortuna Tămădău –
Etapa 17 –
1) Viitorul 2010 Dâlga – Steaua Lupșanu –
2) FC Independența – Dinamo Sărulești –
3) Unirea Dragalina – Spicul Vâlcelele –
4) Tricolorul Jegălia – Zarea Cuza Vodă –
5) Petrolul Ileana – AS Gâldău –
6) Conpet Ștefan Cel Mare – Viitorul 2012 Dichiseni –
7) Fortuna Tămădău – Șoimii Unirea –
Etapa 18 –
1) Șoimii Unirea – Steaua Lupșanu –
2) Dinamo Sărulești – Viitorul 2010 Dâlga –
3) Spicul Vâlcelele – FC Independența –
4) Zarea Cuza Vodă – Unirea Dragalina –
5) AS Gâldău – Tricolorul Jegălia –
6) Viitorul 2012 Dichiseni – Petrolul Ileana –
7) Fortuna Tămădău – Conpet Ștefan Cel Mare –
Etapa 19 –
1) Steaua Lupșanu – Dinamo Sărulești –
2) Viitorul 2010 Dâlga – Spicul Vâlcelele –
3) FC Independența – Zarea Cuza Vodă –
4) Unirea Dragalina – AS Gâldău –
5) Tricolorul Jegălia – Viitorul 2012 Dichiseni –
6) Petrolul Ileana – Fortuna Tămădău –
7) Conpet Ștefan Cel Mare – Șoimii Unirea –
Etapa 20 –
1) Dinamo Sărulești – Șoimii Unirea –
2) Spicul Vâlcelele – Steaua Lupșanu –
3) Zarea Cuza Vodă – Viitorul 2010 Dâlga –
4) AS Gâldău – FC Independența –
5) Viitorul 2012 Dichiseni – Unirea Dragalina –
6) Fortuna Tămădău – Tricolorul Jegălia –
7) Conpet Ștefan Cel Mare – Petrolul Ileana –
Etapa 21 –
1) Dinamo Sărulești – Spicul Vâlcelele –
2) Steaua Lupșanu – Zarea Cuza Vodă –
3) Viitorul 2010 Dâlga – AS Gâldău –
4) FC Independența – Viitorul 2012 Dichiseni –
5) Unirea Dragalina – Fortuna Tămădău –
6) Tricolorul Jegălia – Conpet Ștefan Cel Mare –
7) Șoimii Unirea – Petrolul Ileana –
Etapa 22 –
1) Spicul Vâlcelele – Șoimii Unirea –
2) Zarea Cuza Vodă – Dinamo Sărulești –
3) AS Gâldău – Steaua Lupșanu –
4) Viitorul 2012 Dichiseni – Viitorul 2010 Dâlga –
5) Fortuna Tămădău – FC Independența –
6) Conpet Ștefan Cel Mare – Unirea Dragalina –
7) Petrolul Ileana – Tricolorul Jegălia –
Etapa 23 –
1) Spicul Vâlcelele – Zarea Cuza Vodă –
2) Dinamo Sărulești – AS Gâldău –
3) Steaua Lupșanu – Viitorul 2012 Dichiseni –
4) Viitorul 2010 Dâlga – Fortuna Tămădău –
5) FC Independența – Conpet Ștefan Cel Mare –
6) Unirea Dragalina – Petrolul Ileana –
7) Șoimii Unirea – Tricolorul Jegălia –
Etapa 24 –
1) Zarea Cuza Vodă – Șoimii Unirea –
2) AS Gâldău – Spicul Vâlcelele –
3) Viitorul 2012 Dichiseni – Dinamo Sărulești –
4) Fortuna Tămădău – Steaua Lupșanu –
5) Conpet Ștefan Cel Mare – Viitorul 2010 Dâlga –
6) Petrolul Ileana – FC Independența –
7) Tricolorul Jegălia – Unirea Dragalina –
Etapa 25 –
1) Zarea Cuza Vodă – AS Gâldău –
2) Spicul Vâlcelele – Viitorul 2012 Dichiseni –
3) Dinamo Sărulești – Fortuna Tămădău –
4) Steaua Lupșanu – Conpet Ștefan Cel Mare –
5) Viitorul 2010 Dâlga – Petrolul Ileana –
6) FC Independența – Tricolorul Jegălia –
7) Șoimii Unirea – Unirea Dragalina –
Etapa 26 –
1) AS Gâldău – Șoimii Unirea –
2) Viitorul 2012 Dichiseni – Zarea Cuza Vodă –
3) Fortuna Tămădău – Spicul Vâlcelele –
4) Conpet Ștefan Cel Mare – Dinamo Sărulești –
5) Petrolul Ileana – Steaua Lupșanu –
6) Tricolorul Jegălia – Viitorul 2010 Dâlga –
7) Unirea Dragalina – FC Independența –

Comments are closed.