SPORT — 19 mai 2014 at 08:59

Ciocanesti, victorie clara

Meciul disputat sambata la Ciocanesti a curs intr-o singura directie. Echipa gazda a reusit sa-si surclaseze adversarul cu un scor de neprezentare, dar oaspetii se pot declara norocosi pentru ca nu au plecat spre casa cu mai multe goluri in plasa. Cu un joc de pase foarte bun, Dunarea si-a creat cele mai multe ocazii.
Scorul a fost deschis in minutul 25 de catre Lucian Badea, care a finalizat o faza scoala, replica oaspetilor fiind inexistenta. Florin Anghel a facut 2-0 in minutul 30, atunci cand a marcat cu o lovitura de cap. In partea a doua a jocului, situatia din iarba nu s-a schimbat deloc. Marius Visan a inchis tabela in minutul 80, cu largul concurs al portarului Alexandru Dumitru.

1. nu a fost usor meciul pt ciocanesti, ku arbitrii fricosi care nu au curaj sa de_a 11m in min5 si cartonas rosu impotriva gazdelor, si nu numai asta mult mai multe dupa aceea si pt ciocanesti si pt lehliu dar in fine bafta lor si au fost mai bunii,