SPORT — 5 decembrie 2013 at 14:43

Rapid a castigat cu 10-1 la Manastirea

Doar doua de spectatori au fost prezenti in tribunele stadionului din Manastirea pentru a vedea la lucrul echipa antrenata de catre Gheorghe Stamelatos in compania celor de la Rapid Bucuresti. Giulestenii s-au impus cu 10-1, replica gazdelor fiind destul de palida. Formatia de pe malul Mostistei se poate mandri ca in 2013 poate fi desemnata echipa din Liga Tractoristilor cu cele mai „luxoase” meciuri amicale. Dupa ce in vara a intalnit cu Berceni, astazi a venit randul rapidistilor sa joace pe arena din Manastirea.
Click aici pentru mai multe amanunte!

1. 8-1 pentru Rapid. Repriza a doua a durat 30 minute iar Draghia a jucat atacant din a doua repriza. Prestatie lamentabila la un meci amical al chirnogeanului Costin Dan, pentru un arbitru tanar de 18-19 ani din judetul nostru reprezenta ceva sa arbitreze acest meci dar ce poti sa faci cand tatal tau se numeste Mircea Dan, i-l faci arbitru de liga 2 si arbitreaza multe meciuri din liga 4 Calarasi.

2. Pe Digi Sport dadeau scoru de 7-1 pt. aici vad ca e 10 -1

3. nu a fost 10-1,a fost 7-1