SPORT — 20 august 2013 at 13:26

Programul Ligii Tractoristilor

by

Sambata incepe circul. Aceeasi oameni, aceleasi echipe, aceleasi stadioane, aceeasi saracie, aceeasi oameni. Nu trebuie sa ne facem iluzii cu privire la Liga Tractoristilor. Au aparut Oltenita si Chirnogi, s-a intarit Modelu, dar tot Independenta ramane favorita. Prima etapa a sezonului este marcata de derby-ul dintre Ciocanesti si Modelu.
 
Etapa I – Sambata, 24 august, ora 18:00
Dunarea Ciocanesti – Inainte Modelu
Unirea Manastirea – Dunarea Gradistea
CSM Oltenita – Venus Independenta
Viitorul Sohatu – Progresul Fundulea
Rapid Ulmeni – Avantul Dor Marunt
Victoria Lehliu Gara – Victoria Dragoa Voda
Steaua Radovanu – Agricola Borcea
Victoria Chirnogi – Dinamo Sarulesti
 
Etapa a 2-a – Sambata, 31 august, ora 18:00
Avantul Dor Marunt – Unirea Manastirea
Inainte Modelu – Rapid Ulmeni
Agricola Borcea – Dunarea Ciocanesti
Venus Independenta – Steaua Radovanu
Dinamo Sarulesti – Victoria Lehliu Gara
Progresul Fundulea – Victoria Chirnogi
Dunarea Gradistea – Viitorul Sohatu
Victoria Dragos Voda – CSM Oltenita
 
Etapa a 3-a – Sambata, 7 septembrie: ora 17:00
Dunarea Ciocanesti – Venus Independenta
Inainte Modelu – Agricola Borcea
Viitorul Sohatu – Avantul Dor Marunt
Victoria Chirnogi – Dunarea Gradistea
Victoria Lehliu Gara – Progresul Fundulea
CSM Oltenita – Dinamo Sarulesti
Steaua Radovanu – Victoria Dragos Voda
Rapid Ulmeni – Unirea Manastirea
 
Etapa a 4– a – Sambata, 19 septembrie, ora 17:00
Avantul Dor Marunt – Victoria Chirnogi
Unirea Manastirea – Viitorul Sohatu
Agricola Borcea – Rapid Ulmeni
Venus Independenta – Inainte Modelu
Victoria Dragos Voda – Dunarea Ciocanesti
Dinamo Sarulesti – Steaua Radovanu
Progresul Fundulea – CSM Oltenita
Dunarea Gradistea – Victoria Lehliu Gara
 
Etapa a 5-a – Sambata, 21 septembrie, ora 17:00
Dunarea Ciocanesti – Dinamo Sarulesti
Inainte Modelu – Victoria Dragos Voda
Agricola Borcea – Venus Independenta
Victoria Chirnogi – Unirea Manastirea
Victoria Lehliu Gara – Avantul Dor Marunt
CSM Oltenita – Dunarea Gradistea
Steaua Radovanu – Progresul Fundulea
Rapid Ulmeni – Viitorul Sohatu
 
Etapa a 6-a – Sambata, 28 septembrie, ora 17:00
Avantul Dor Marunt – CSM Oltenita
Unirea Manastirea – Victoria Lehliu Gara
Viitorul Sohatu – Victoria Chirnogi
Venus Independenta – Rapid Ulmeni
Victoria Dragoa Voda – Agricola Borcea
Dinamo Sarulesti – Inainte Modelu
Progresul Fundulea – Dunarea Ciocanesti
Dunarea Gradistea – Steaua Radovanu
 
Etapa a 7-a – Sambata, 5 octombrie, ora 15:00
Dunarea Ciocanesti – Dunarea Gradistea
Inainte Modelu – Progresul Fundulea
Agricola Borcea – Dinamo Sarulesti
Venus Independenta – Victoria Dragoa Voda
Victoria Lehliu Gara – Viitorul Sohatu
CSM Oltenita – Unirea Manastirea
Steaua Radovanu – Avantul Dor Marunt
Rapid Ulmeni – Victoria Chirnogi
 
Etapa a 8-a – Sambata, 12 octombrie, ora 15:00
Avantul Dor Marunt – Dunarea Ciocanesti
Unirea Manastirea – Steaua Radovanu
Viitorul Sohatu – CSM Oltenita
Victoria Chirnogi – Victoria Lehliu Gara
Victoria Dragos Voda – Rapid Ulmeni
Dinamo Sarulesti – Venus Independenta
Progresul Fundulea – Agricola Borcea
Dunarea Gradistea – Inainte Modelu
 
Etapa a 9-a – Sambata, 19 octombrie, ora 15:00
Dunarea Ciocanesti – Unirea Manastirea
Inainte Modelu – Avantul Dor Marunt
Agricola Borcea – Dunarea Gradistea
Venus Independenta – Progresul Fundulea
Victoria Dragos Voda – Dinamo Sarulesti
CSM Oltenita – Victoria Chirnogi
Steaua Radovanu – Viitorul Sohatu
Rapid Ulmeni – Victoria Lehliu Gara
 
Etapa a 10-a – Sâmbătă, 26 octombrie, ora 15:00
Avantul Dor Marunt – Agricola Borcea
Unirea Manastirea – Inainte Modelu
Viitorul Sohatu – Dunarea Ciocanesti
Victoria Chirnogi – Steaua Radovanu
Victoria Lehliu Gara – CSM Oltenita
Dinamo Sarulesti – Rapid Ulmeni
Progresul Fundulea – Victoria Dragos Voda
Dunarea Gradistea – Venus Independenta
 
Etapa a 11-a – Sâmbătă, 2 noiembrie, ora 14:00
Dunarea Ciocaneşti – Victoria Chirnogi
Inainte Modelu – Viitorul Sohatu
Agricola Borcea – Unirea Manastirea
Venus Independenta – Avantul Dor Marunt
Victoria Dragos Voda – Dunarea Gradistea
Dinamo Sarulesti – Progresul Fundulea
Steaua Radovanu – Victoria Lehliu Gara
Rapid Ulmeni – CSM Oltenita
 
Etapa a 12-a – Sambata, 9 noiembrie, ora 14:00
Avantul Dor Marunt – Victoria Dragos Voda
Unirea Manastirea – Venus Independenta
Viitorul Sohatu – Agricola Borcea
Victoria Chirnogi – Înainte Modelu
Victoria Lehliu Gara – Dunarea Ciocanesti
CSM Oltenita – Steaua Radovanu
Progresul Fundulea – Rapid Ulmeni
Dunarea Gradistea – Dinamo Sarulesti
 
Etapa a 13-a – Sambata, 16 noiembrie, ora 14:00
Dunarea Ciocanesti – CSM Oltenita
Inainte Modelu – Victoria Lehliu Gara
Agricola Borcea – Victoria Chirnogi
Venus Independenta – Viitorul Sohatu
Victoria Dragos Voda – Unirea Manastirea
Dinamo Sarulesti – Avantul Dor Marunt
Progresul Fundulea – Dunarea Gradistea
Rapid Ulmeni – Steaua Radovanu
 
Etapa a 14-a – Sambata, 23 noiembrie, ora 14:00
Avantul Dor Marunt – Progresul Fundulea
Unirea Manastirea – Dinamo Sarulesti
Viitorul Sohatu – Victoria Dragos Voda
Victoria Chirnogi – Venus Independenta
Victoria Lehliu Gara – Agricola Borcea
CSM Oltenita – Inainte Modelu
Steaua Radovanu – Dunarea Ciocanesti
Rapid Ulmeni – Dunarea Gradistea
 
Etapa a 15-a – Sambata, 30 noiembrie, ora 14:00
Dunarea Ciocanesti – Rapid Ulmeni
Inainte Modelu – Steaua Radovanu
Agricola Borcea – CSM Oltenita
Venus Independenta – Victoria Lehliu Gara
Victoria Dragoa Voda – Victoria Chirnogi
Dinamo Sarulesti – Viitorul Sohatu
Progresul Fundulea – Unirea Manastirea
Dunarea Gradistea – Avantul Dor Marunt

No Comments

  1. Succes Venus Independenta in sezonul competitional 2013-2014!

Leave a Comment

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *